Eurovisiooni lauluvõistlus on koroonaviiruse tõttu tühistatud

Euroopa Ringhäälingute Liit (EBU) otsustas maikuus Hollandis Rotterdamis toimuma pidanud Eurovisiooni lauluvõistlus on koroonaviiruse laialdase leviku tõttu tühistada. Ürituse korraldajad on seisukohal, et praegu tühistatud lauluvõistlus võiks toimuda järgmisel aastal endiselt Rotterdamis.

 

 

 

 

Vastused tarbijaid puudutavatele küsimustele.

Mis saab minu Eurovisiooni lauluvõistlusele ostetud piletist?

EBU selgitab asjaolusid, kas pileti ostnud tarbijatel on võimalik saada tasutud raha tagasi või saab tänavuseks ürituseks ostetud pileti üle kanda järgmisesse aastasse.

Kas ma saan raha tagasi?

EBU uurib erinevaid võimalusi. Kohe, kui neil on rohkem teavet, antakse sellest piletiostnutele e-posti teel teada. Teavitamiseks kasutatakse sama e-posti aadressi, mida tarbija kasutas pileti ostmisel. Teavet saab ka veebilehelt www.songfestival.nl.

Mis saab minu reisist?

Kui sa juba oled broneerinud reisiteenuseid reisimiseks Rotterdami, tuleb sul ühendust võtta reisiteenuse pakkujaga (lennufirma, hotell jms), et küsida raha tagastamise võimaluste kohta. Soovitame uurida ka teenuse üldtingimusi. Pane tähele, et kui sul on broneeritud pakettreis, siis kehtivad pakettreisi reeglid.

Kuidas ma saan oma lisaküsimustele vastuseid?

EBU palub olla vastuste saamisel kannatlik ning oodata lähipäevil ja –nädalail avaldatavaid uudiseid. Vajadusel võta ühendust EL tarbija nõustamiskeskusega, et saada rohkem teavet oma tarbijaõiguste kohta. Tarbijad saavad oma küsimustele vastuseid tarbijate nõustamistelefonil 620 1707, mis töötab tööpäeviti kella 9-18.

 

Tagasi